19 жовтня 2018, 17:38

Україна зміцнила позиції в рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму

Палата аудиторів і бухгалтерів України

У щорічному рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму (WEF) Україна посіла 83 місце, піднявшись на шість пунктів порівняно з 2017 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це йдеться у доповіді WEF, зазначає ПАБУ.

Читайте також: "Оприлюднено міжнародні стандарти для організацій громадського сектору".

Водночас за рівнем державних інститутів Україна знаходиться на 110-му місці, інфраструктури - 57-му місці, а за рівнем адаптації технологій наша держава посіла 77-му позицію.

Відповідно до рейтингу, макроекономічна стабільність України знаходиться на 131-му місці, рівень охорони здоров'я - на 94-му місці, освіти - 46-му місці, а що стосується ринку товарів, то тут Україні присвоїли 73-е місце.

Як зазначається, невисокі позиції посіла Україна і за ринком праці - 66-а позиція. Проте цей показник кращий за оцінку фінансової системи, якій присвоїли аж 117-е місце.

Лідером цьогорічного рейтингу стали США, далі йдуть Сінгапур, Німеччина, Швейцарія, Японія, Нідерланди, Гонконг, Великобританія, Швеція та Данія.

Останні місця рейтингу посіли Гаїті, Ємен та Чад. Загалом до рейтингу ввійшли 140 країн світу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати