19 серпня 2015, 12:30

МІП розпочинає загальнонаціональну комунікаційну кампанію щодо підтримки децентралізації

Урядовий портал

На виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо підтримки проведення реформи з децентралізації влади в Україні, Міністерство інформаційної політики України запустило відповідну загальнонаціональну комунікаційну кампанію щодо об'єднання громад, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Основною метою цієї комунікаційної кампанії є роз’яснення поняття  децентралізації, а також донесення до людей тих переваг, що вони отримають від об'єднання громад. Зокрема, мова йде про передачу повноважень та бюджетів від державних органів влади органам місцевого самоврядування.

У комунікаційній кампанії МІП задіяно всі регіони України та місто Київ. Передбачається розміщення близько 450 постерів на носіях зовнішньої реклами, до 20 тисяч інформаційних плакатів в громадському транспорті, на інформаційних дошках вокзалів і станцій, у вищих навчальних закладах, державних медичних закладах, біля міських та сільських рад. Терміни проведення першого етапу кампанії - 15 серпня – 10 вересня. Також в ефірі державних телеканалів та радіостанцій, на екранах  залізничних вокзалів та потягів «Інтерсіті» ротується просвітницький інформаційний ролик.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати