16 травня 2018, 12:40

Мін’юст запустив відкритий реєстр підприємств-боржників з виплати зарплат

Прес-служба Міністерства юстиції України

Міністерство юстиції України в рамках проекту зі стягнення боргів з зарплат на користь працівників запустило відкритий електронний реєстр підприємств-боржників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Читайте також: «Рада прийняла за основу другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває».

«Ми запустили публічний електронний реєстр злісних боржників з виплати заробітної плати. До нього увійшли підприємства як державної, так і корпоративної форм власності. Кожен охочий зможе без будь-яких перешкод через портал erb.minjust.gov.ua перевірити, чи сплачує конкретне підприємства зарплату своїм працівникам. Актуальною ця інформація може бути для бізнесменів для прийняття правильного рішення, чи варто мати справу з тим чи іншим контрагентом», – наголосив пан Петренко.

За його словами, до списку потрапили усі без винятку боржники. Більше того, в кожному регіоні опубліковано місцеву #ДошкуГаньби злісних неплатників заробітної плати.

«З початку 2018 року органами юстиції стягнуто майже 170 млн грн боргів з виплати заробітної плати на користь близько 13 тис. працівників. Якщо до початку роботи штабів Мін’юсту щомісячний рівень погашення боргів становив 32,3 млн грн., то після старту кампанії лише за півтора місяця нами стягнуто вже 73,8 млн грн. боргів з виплати зарплати по всій країні», – додав Міністр юстиції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати