14 вересня 2023, 15:36

Мінсоцполітики: В Україні активно впроваджується Єдина інформаційна система соцсфери

Пресслужба Мінсоцполітики

Мінсоцполітики спільно з ДП "ІОЦ Мінсоцполітики", за підтримки міжнародних партнерів, продовжують цифровізацію соціальної сфери задля надання якісніших соціальних послуг громадянам. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У серпні 2023 року до загального фонду держбюджету надійшло 10 млрд грн акцизного податку".

Як зазначається, Єдина інформаційна система соціальної сфери (ЄІССС) наразі активно впроваджується по всій території України. На сьогодні управління соціального захисту населення Рівненської та Житомирської областей призначають, нараховують та виплачують допомогу через цю систему:

  • допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

  • допомогу на дітей одиноким матерям;

  • допомогу при усиновленні дитини;

  • допомогу малозабезпеченим сім'ям;

  • допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю;

  • допомогу особам, які доглядають за хворою дитиною.

Так, Єдина система передбачає можливість звернення за допомогою не лише офлайн в органах соціального захисту чи ЦНАП, а й онлайн через застосунок Дія. Це стало можливим завдяки інформаційним обмінам з іншими державними реєстрами та системами, що значно спростило процес отримання соціальних виплат та зменшило бюрократичні перешкоди. Відтепер громадянам не потрібно збирати довідки та скановані документи для оформлення виплат. 

Наразі цифровою командою розробляється процес інформування отримувачів допомоги про будь-які рішення, пов’язані з виплатою, через ЄІССС. У міністерстві вказали, що громадяни будуть отримати такі повідомлення на електронну пошту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати