12 травня 2023, 12:16

Мінреінтеграції: Презентовано освітні програми з підготовки кадрів для звільнених територій і Криму

Пресслужба Мінреінтеграції

За участі віцепрем’єрки Ірини Верещук у Києві відбулася презентація магістерських програм з публічного управління й адміністрування на деокупованих територіях. У заході також взяли участь: заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, Постійна представниця Президента в АРК Таміла Ташева, голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров, повідомила пресслужба Мінреінтеграції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Раді презентували стратегію першочергових кроків держави після деокупації АР Крим та Севастополя".

Зокрема, було представлено освітньо-наукову програму "Постконфліктне врядування" й освітньо-професійну програму "Урядування на повоєнних територіях", які напрацьовані КНУ імені Тараса Шевченка з групою експертів.

Як зазначається, фахівці, підготовлені за цими програмами, матимуть необхідні знання для роботи на деокупованих територіях, в тому числі АР Крим і м. Севастополі після їх звільнення.

"Після деокупації територій постає питання щодо відновлення роботи державних органів. Особливо багато кадрів знадобиться для Криму. Тому Мінреінтеграції разом з Представництвом Президента в АРК і Національним агентством України з питань державної служби вже розробили Постанову щодо створення резерву працівників для роботи на деокупованих територіях", – зазначила Ірина Верещук.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати