13 серпня 2021, 17:21

Міністр цифрової трансформації анонсував нові цифрові послуги в Дії

Пресслужба Мінцифри

Двічі на рік команда Мінцифри проводить Diia Summit, де презентує нові цифрові послуги для українців. Зараз команда активно готується до наступного Diia Summit. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінфін представив інтерактивний «дашборд» про бюджетні видатки на соціальний захист"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри. 

"У кожному напрямку буде презентована найпопулярніша послуга у форматі онлайн. Це пенсії, субсидії, допомога одиноким матерям, довідки, пов’язані з РАГСом, інші соціальні послуги. Також ряд послуг у судовій, будівельній та митній сферах. Це будуть топпослуги як для громадян, так і для бізнесу. Багато з них будуть нести значний антикорупційний ефект", — сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Точний перелік послуг буде визначено ближче до події. Зараз першочергове завдання — перехід України в режим "без паперів". Уже з 23 серпня цифрові паспорти в Дії стануть офіційними. Це буде першим великим кроком до країни без черг, довідок і ксерокопій. Що стосується паспортів-книжечок, то в Дії вони не відображатимуться через питання безпеки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати