14 травня 2024, 16:47

Міністерство оборони запустило онлайн-платформу з дерегуляції

Пресслужба Міноборони

Міністерство оборони України запустило портал "Дерегуляція в системі Міноборони". Це допоможе підвищити ефективність процесів оборонного відомства, повідомила пресслужба Міноборони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міноборони створило Центральне управління захисту прав військовослужбовців".

Як зазначається. платформа спростить реалізацію військовослужбовцями своїх прав, сприятиме ефективній взаємодії бізнесу та міністерства у сфері виробництва, закупівель, логістики та інших напрямів у сфері оборони.

"Цей ресурс – інструмент, за допомогою якого будь-хто всередині периметру Міноборони, Збройних Сил або поза ним у цивільному секторі може повідомити нам, яке питання необхідно дерегулювати, що варто змінити. Портал допоможе більш системно реалізувати потенціал змін, який мають військовослужбовці, бізнес, цивільні громадяни, а також інформувати громадянське суспільство про практичні результати реалізації конструктивних пропозицій", – сказав заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер.

Вебсайт уже працює в тестовому режимі. За посиланням та заповнивши онлайн-форму, будь-який користувач зможе подати пропозиції щодо змін та оптимізації процесів у системі Міноборони.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати