26 березня 2020, 14:39

Мінцифра запусткає цифрові інструменти для боротьби з коронавірусом

Прес-служба Мінцифри

Наступного тижня в Україні запустять одразу три інструменти, покликані запобігати поширенню коронавірусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Цифрова гігієна: яких правил варто дотримуватися в Інтернеті?".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

"Цифровізація проти коронавірусу. Ми вивчили досвід застосування цифрових інструментів для запобігання поширенню короновірусу – Ізраїль, Польща, Південна Корея, Італія, Японія, Китай, Австралія тощо", - зазначається у повідомленні.

Так, наступного тижня Мінцифра запускає одразу три інструменти:

  • Мобільний застосунок для контролю за дотриманням карантину чи самоізоляції. Обов’язковий контроль для хворих та добровільний для самоізольованих через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID. Перевага – застосунок дозволятиме можливість замовляти хворим продукти та ліки онлайн, повідомляти про стан здоров’я тощо;
  • Онлайн-челендж #HackCorona in Ukraine – національний конкурс проєктів та ідей від громадян. Челендж спрямований на боротьбу з епідемією та підтримкою українців у цей непростий час. Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію. Проєкти фінансуватимуться коштом міжнародної технічної допомоги;
  • Онлайн-платформа безкоштовних послуг для бізнесу. Сьогодні соціально відповідальний бізнес пропонує багато безкоштовних послуг для громадян на період карантину. Планується зібрати всі послуги на одній платформі для зручності українців.

Також у Дії з’явиться можливість моніторити можливий контакту з хворим. Ідея полягає у створенні широкої мережі qr-кодів у магазинах, аптеках, таксі тощо. Маючи застосунок Дія, можна буде добровільно сканувати коди: так, буде попередження про можливий контакт з хворим. 

Нагадаємо, Мінцифра рекомендує підприємцям під час карантину звертатися у чат підтримки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати