04 грудня 2020, 18:46

Мінцифра відкриває центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес в КНУ

Прес-служба Мінцифри

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес відкриває свій перший центр для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Михайло Федоров: Запустимо е-лікарняні вже з 2021 року"

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Кожен студент із будь-якого університету зможе:

  • відвідувати безкоштовні воркшопи, майстер-класи, бізнес-конференції та освітні заходи, які допоможуть йому стати підприємцем
  • навчатися офлайн чи у змішаному форматі
  • використовувати простір для власних подій
  • протестувати власний продукт на pop-up локації 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан провела екскурсію центром для майбутніх підприємців. 

«Створення цього центру є відповіддю на кричущу проблему, що в Україні немає системного і комплексного підходу до підприємницької освіти. Завдяки центру ми зробимо все, щоб студенти захоплювались підприємництвом і мали мотивацію відкрити власну справу. Наш центр дасть можливість студентам відчути підприємницький дух, перейняти досвід успішних підприємців. До цього саме такого формату в університетах України не було», — підкреслила Валерія Іонан.   

Наразі центр готують до функціонування. Офіційне відкриття центру Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка заплановане на січень 2021 року.

До цього Мінцифра відкрила два центри підтримки підприємців Дія.Бізнес — у Харкові та Миколаєві.

Нагадаємо, Мінцифра запрошує до обговорення проєкту постанови про Єдиний веб-портал відкритих даних

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати