28 січня 2021, 14:32

Мінцифра розробляє стратегією розвитку сфери віртуальних активів в Україні

Прес-служба Мінцифри

Мінцифра разом з професійними учасниками ринку віртуальних активів запускають спільний проєкт спрямований на довгостроковий розвиток ринку віртуальних активів в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна та ЄС співпрацюватимуть задля взаємного визнання електронних довірчих послуг".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Для цього Міністерство створює робочу групу, яка розроблятиме стратегію розвитку сфери віртуальних активів. До неї залучать широке коло з підприємців української криптоіндустрії та представників влади. Методологічно проєкт модеруватиме експерт зі стратегічного планування Валерій Пекар.

Робоча група створюється з метою отримання системної та узгодженої відповіді щодо розвитку ринку віртуальних активів з урахуванням низки факторів та різноманітності позицій професійних учасників цієї індустрії.

"Сталий розвиток ринку віртуальних активів можливий тільки за наявності чіткої стратегії. Довгостроковий розвиток бізнесу неможливий без співпраці з державою. Створення робочої групи за участю професійних учасників індустрії та представників Мінцифри є конструктивною взаємодією держави та ринку. Переконаний, що такий формат співпраці дозволить дослідити ефективні сценарії розвитку сфери віртуальних активів та посилити конкурентні переваги вітчизняного ринку віртуальних активів на міжнародній арені", - зазначив Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT.

Дослідження ринку віртуальних активів проводитиметься за новітньою методологією форсайту (foresight). Її особливістю  є спрямованість на інтереси членів екосистеми віртуальних активів в Україні та проактивним підходом конструювання майбутнього. У ході дослідження визначимо основні тренди, які формують майбутнє ринку віртуальних активів, та характер їхнього впливу.

Результатом форсайту стане спільна стратегія розвитку ринку віртуальних активів в Україні.

Нагадаємо, Мінцифра випустила серіал про основи кібергігієни.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати