27 січня 2021, 15:24

Україна та ЄС співпрацюватимуть задля взаємного визнання електронних довірчих послуг

Прес-служба Мінцифри

У 2019 році Мінцифра надіслала до Євросоюзу запит про укладення двосторонньої угоди про взаємне визнання електронних довірчих послуг. Наразі вже є робочий  план співпраці у сфері електронних довірчих послуг, над втіленням якого Мінцифра працюватиме протягом наступних двох років.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра випустила серіал про основи кібергігієни".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

"Взаємне визнання електронних довірчих послуг між Україною та ЄС розширить можливості громадян та бізнесу. Саме тому команда Мінцифри працює над тим, щоб ключові компоненти української системи електронних довірчих послуг були сумісні з відповідними компонентами системи ЄС. Це дозволить забезпечити українців доступними електронними довірчими послугами", - зазначила Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації

Як для Євросоюзу, так і для України, це передбачає можливість здійснювати транскордонні транзакції з використанням КЕП зі свого комп'ютера чи смартфона без зайвих зусиль та витрат. 

Громадяни зможуть отримувати публічні послуги онлайн у країнах-членах ЄС за допомогою українського КЕП.

Підприємці зможуть укладати онлайн-контракти за допомогою власних кваліфікованих електронних підписів (КЕП) та перевіряти електронні підписи, створені іноземцями.

Нагадаємо, безробітних киян безкоштовно навчатимуть ІТ-спеціальностям.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати