18 травня 2021, 18:23

Мережу Ibox оштрафовано на 68 000 гривень за дискредитацію конкурента

Пресслужба АМКУ

Північним міжобласним тервідділенням АМКУ 12 травня 2021 року прийнято рішення, згідно з яким дії приватного акціонерного товариства «АЙБОКС БАНК» (далі – АТ «АЙБОКС БАНК», Відповідач), які полягають у направленні листа до АТ «Перший український міжнародний банк», в якому Відповідач поширював неправдиві та неточні відомості, повʼязані з діяльністю ТОВ «ГЛОБАЛМАНІ» (далі – Заявник), що можуть завдати шкоди діловій репутації Заявника, визнано порушенням, передбаченим статтею 8 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді дискредитації субʼєкта господарювання.   


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "18 млн грн штрафу: Укрзалізниця виконала рішення АМКУ щодо малодіяльних станцій".

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Заявник і Відповідач є конкурентами на фінансовому ринку з переказу грошей. Поширена у Листі в обраний Товариством спосіб інформація про те, що Заявник є фігурантом ряду кримінальних проваджень, може сприйматись як така, яка вказує на безпосередню причетність ТОВ «ГЛОБАЛМАНІ» до кримінальних злочинів.

При цьому, на момент направлення Листа розслідування у зазначених кримінальних провадженнях тривали, та по жодному з них про підозру будь-якій посадовій особі Заявника або безпосередньо ТОВ «ГЛОБАЛМАНІ» у цих провадженнях не повідомлялось.

Отже, зазначена Товариством інформація є неточною.

Також у Листі повідомлялось про здійснення Заявником діяльності на непідконтрольній Україні території, а також про те, що у 2019 році рядом українських, в т.ч. державних банків Заявнику було відмовлено від встановлення ділових відносин та підтримання існуючих. Зазначена інформація документально не підтверджена Відповідачем та спростована Заявником, а отже є неправдивою.

Відповідно до Рішення на Відповідача був накладений штраф у розмірі 68 000 грн.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати