04 травня 2020, 17:20

Медики отримають додаткові виплати з бюджету Києва за квітень

Прес-служба КМДА

За квітень столичні медики отримають додаткові виплати з міського бюджету відповідно відпрацьованого часу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд планує продовжити карантин до 22 травня".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА

"За березень сума, яку виділило місто на доплати та премії конкретно медикам 8-ої лікарні, склала 10 млн 432 тис. грн, а в квітні лікарня отримала значно меншу суму - від Національної служби здоров’я. Зауважу, що останніми роками щомісяця столичні медпрацівники отримували так звану муніципальну надбавку - до 50% від окладу. В такому вигляді, відповідно до реформи, вона більше виплачуватися не може. Тому тепер в рамках програми "Здоров’я киян", де ми передбачили кошти для медиків, місто надаватиме безповоротну фінансову допомогу. Наприкінці минулого тижня я підписав відповідне розпорядження. І за квітень усім медикам лікарень будуть нараховані з міського бюджету додаткові виплати. Відповідно відпрацьованого часу", - розповів мер столиці.

Для лікарів сума таких нарахувань становить 4 тис. грн, для медичних сестер - 3 тис. грн, а молодшому медперсоналу - 1 тис. грн.  Це стосується медиків, які не працюють із хворими на коронавірус.

Нагадаємо, у Києві захворюваність на грип та ГРВІ нижча від базової лінії на 84,7%.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати