07 вересня 2015, 17:52

Майже 60% рішень ОАСК за 2015 р. задовільняють вимоги позивачів

Прес-служба ОАСК

За 8 місяців 2015 року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло понад 19 тис. справ та матеріалів, 25% з яких було отримано у серпні. Щомісяця кожен суддя розглянув в середньому близько 100 справ та матеріалів, що практично в 2 рази перевищує показники завантаженості за аналогічний період минулого року, повідомляє прес-служба ОАСК.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Фізичні чи юридичні особи дедалі частіше звертаються до суду для відновлення порушених прав, а значить, так чи інакше, довіряють суду. Кількість винесених постанов суду, в яких задоволено позовні вимоги, залишається на рівні майже 60%. За 8 місяців цього року ми вже отримали таку кількість справ, яка ледь не дорівнює показникам всього минулого року, але у нас попереду ще 4 місяці» - зазначив голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк.

За його словами, надмірна завантаженість суддів викликана тим, що 2/3 суддівського корпусу на сьогодні залишаються без повноважень. «Ситуація, коли суддя не один місяць очікує призначення на посаду безстроково, є неприпустимою і повинна бути вирішена найближчим часом. Адже  найпрогресивніші реформи в таких умовах не будуть ефективними і не матимуть очікуваних результатів», - переконаний голова суду.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати