25 січня 2024, 12:56

Марта Галабала очолила практику захисту довкілля та сталого розвитку Asters

Asters

Asters рада повідомити, що радниця фірми Марта Галабала призначена керівницею практики захисту довкілля та сталого розвитку з 1 січня 2024 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Марта Галабала має понад 15 років досвіду супроводу проєктів у сфері енергетики, зокрема проектів у нафтогазовому секторі та у відновлюваній енергетиці. Цей досвід включає роботу у проєктах з вітровими, сонячними та біогазовими установками, а також інші види проектів, пов'язані з енергогенерацією. Вона також консультує девелоперів, підрядників та кредиторів щодо юридичного аудиту енергетичних проєктів та купівлі готових енергетичних компаній.

У 2023 році Марта завершила 14-місячне стажування в провідній ірландській юридичній фірмі Arthur Cox. Марта використовуватиме свій суттєвий міжнародний досвід для допомоги клієнтам Asters у реалізації проєктів, пов'язаних з відновлюваною енергетикою, ESG, енергетичним переходом та Європейським зеленим курсом.

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує призначення: "Ми з Мартою працюємо з 2017 року, коли вона приєдналася до команди Asters. Тепер у Марти як радниці практики енергетики та природних ресурсів з'являється нова місія — очолити відносно новий, але дуже важливий напрямок сталого розвитку, який має на меті впровадження позитивних змін у сфері екології, соціального розвитку та корпоративного управління. Я вірю, що її досвід роботи в Україні та за кордоном, глибоке розуміння бізнесу та потужна мотивація просувати ESG-проекти допоможуть їй досягти великих успіхів".
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати