04 березня 2021, 17:27

Маркування аудіо- та відеовізуальних творів можуть відмінити: прийнято за основу законопроект

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Прийнято за основу проект Закону № 3474 щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла за основу законопроєкт про реформування місцевих державних адміністрацій"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Проектом Закону передбачається скасувати обов’язкове маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних у зв’язку з неефективністю відповідного механізму «контрольного маркування».

З Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено прибрати статтю, що встановлює адміністративну відповідальність за розповсюдження таких об’єктів без контрольних марок.

Прийняття законопроекту передбачає внесення змін у Закон України «Про авторське право і суміжні права», Кримінальний кодекс, Кримінального процесуальний кодекс, а також  втрату чинності Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати