20 грудня 2021, 19:07

Мальта стала першою європейською країною, яка легалізувала канабіс для особистого використання

Мальта стала першою країною ЄС, яка дозволила вирощування та зберігання канабісу для особистого використання. Ухвалений парламентом Закон дозволяє повнолітнім особам зберігати до 7-ми грамів канабісу і вирощувати до 4-х кущів рослини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ винесло законопроєкт про регулювання обігу медичного канабісу на громадське обговорення"

Про це повідомляє вебсайт Reuters.

Куріння канабісу на очах у неповнолітніх та в громадських місцях залишатиметься незаконним. За такі дії накладатимуть штраф у розмірі від 300 до 500 євро.

Міністр рівності Оуен Бонніці, який просував прийняття закону, відкинув припущення, що документ посилить зловживання наркотиками на острові. «Уряд жодним чином не закликає дорослих вдаватися до вживання канабісу або пропагувати культуру канабісу. Уряд завжди закликає людей робити більш здоровий вибір», – написав Міністр у статті в газеті Sunday Times of Malta.

Мальта також прагне позиціонувати себе як європейського лідера у виробництві медичного канабісу. У 2018 р. парламент прийняв закон, що дозволяє виробництво канабісу для медичних та дослідницьких цілей.

Люксембург оголосив про подібні плани в жовтні цього року, але парламент ще досі не прийняв відповідний акт. Нідерланди також мають ліберальне ставлення до канабісу, дозволяючи продавати невелику кількість грам у межах програм, спрямованих на управління злочинністю та ризиками для здоров’я. Хоча офіційно така діяльність в Нідерландах залишається незаконною.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати