11 листопада 2020, 17:00

ОАСК повернув позивачу заяву щодо скасування результатів опитування, ініційованого Президентом

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва повернув позивачу заяву щодо визнання протиправним та скасування результатів опитування, ініційованого Володимиром Зеленським, яке відбулось 25 жовтня 2020 року під час місцевих виборів. Позов із зазначеними вимогами до Президента України Володимира Зеленського та Політичної партії «Слуга Народу» надійшов до суду наприкінці минулого тижня.

Читайте також: "ОАСК просять зобов’язати Кабмін звільнити одного з членів НКРЕКП"

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Суд встановив, що позивачем було порушено правила об'єднання позовних вимог. Зокрема, позовні вимоги пред'явлені позивачем до Президента України підсудні Верховному Суду як суду першої інстанції, тоді як позовні вимоги до політичної партії повинні розглядатися в іншому суді, а отже позивачем об'єднано у позовній заяві вимоги, які підсудні різним судам.

З огляду на зазначене, суд дійшов висновку про повернення позовної заяви на підставі п. 6 ч. 4  ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, в ОАСК оскаржують створення Морської адміністрації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати