13 липня 2020, 17:53

Ліквідація ТОВ. Складність ліквідаційних процедур

Imperium Lux

Ліквідація ТОВ - одна з штатних ситуацій, з якою може зіткнутися абсолютно будь-яке підприємство. Так, ТОВ може стати проблемним в процесі своєї діяльності. Колосальні борги перед кредиторами, арешт активів, неправильна податкова звітність - всього лише частина причин, за якими може бути ліквідована фірма. Усунення зазначених проблем, по суті, вважається недоцільним. В такому випадку, вихід тільки один - ліквідація ТОВ. Вона проводиться наступними способами:


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


• В добровільному порядку. Власники приймають рішення про закриття фірми. Сам процес досить таки тривалий, передбачає вчинення певних послідовних дій. Таким способом закрити компанію вийде тільки тоді, коли не буде жодних проблем з кредиторами і державним податковими органами.

• У примусовому порядку. Після встановлення факту здійснення незаконної діяльності фірми, суд прийме рішення про її закриття. Процедура також досить клопітка і за часом дуже розтягнута.

• В результаті банкрутства. Визнання ТОВ банкрутом в судовому порядку можливе тільки при наявності певних підстав (встановлена ​​сума загальної заборгованості, доведена нездатність погасити борги тощо).

• Швидка ліквідація - альтернативна. Експрес-ліквідація отримала таку назву з огляду на те, що проходить вона дуже швидко і без усіляких негативних наслідків для проблемного ТОВ. Вона повністю правомірна. Суть полягає в тому, що власники фірми продають 100% статутного капіталу іншому власнику. Даний спосіб позбавлення від фірми є нескладним і короткостроковим. При цьому, пакет документів збирається мінімальний.

Юридичні послуги з ліквідації ТОВ від компанії «Imperium Lux»

Однією з напрямів юридичної діяльності компанії «Imperium Lux» є допомога клієнтам в питаннях ліквідації фірми, починаючи від консультацій докладніше тут, закінчуючи повним веденням всього процесу на кожному етапі. Вартість послуг, що надаються буде залежати від багатьох факторів (стадія закриття ТОВ, його вид, кількість боргових зобов'язань тощо). Грамотні юристи компанії «Imperium Lux» прорахують всі можливі ризики і виберуть для підприємства найоптимальніший варіант ліквідації в залежності від конкретних обставин. Клієнт може бути впевненим у позитивному результаті. Фахівці ставлять перед собою кінцеву задачу - повне виключення компанії з ЄДРПОУ в максимально короткі терміни і без всякої юридичної тяганини для клієнта.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати