17 лютого 2022, 19:07

Lego пропонує 100 млн фунтів стерлінгів на пошук інновацій у боротьбі з кризою дитинства

Компанія Lego запускає конкурс на суму 100 млн фунтів стерлінгів для пошуку інноваційних рішень, які позитивно вплинуть на життя дітей у відповідь на глобальну кризу дитинства, спричинену пандемією.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Японія змінить закон, який реєструє колишнього чоловіка як батька дитини"

Про це повідомляє британська газета The Guardian.

Lego Foundation пропонує 100 млн фунтів стерлінгів (140 млн доларів) для допомоги дітям у кризовому стані та подолання втрати доступу до послуг і підтримки. За даними Світового банку, з березня 2020 р. до лютого 2021 р. 167 млн дітей у 196 країнах втратили доступ до послуг з догляду та освіти для дітей раннього віку. Пандемія призвела до закриття дошкільних закладів, а це означає, що відповідальність за задоволення всіх потреб у розвитку своїх дітей лягла на батьків.

«Батьки, які намагаються зберегти дах над головою, напружені та працюють вдома, тому вони, на жаль, менше часу можуть приділяти дітям», — зазначає професор Пол Рамчандані, дитячий психіатр і керівник дослідження Кембриджського університету про роль гри в розвитку дитини. «Однак найважливішим чинником для здорового розвитку мозку дітей є взаємодія з дорослими, тому ми бачимо, що соціальне та емоційне навчання дітей зупинилося», — додав професор.

Два недавніх дослідження показали, що когнітивний розвиток у ранньому дитинстві знижується: у немовлят, народжених під час пандемії, IQ знижується на 22 бали, ця втрата більш виражена у дітей з нижчим соціально-економічним середовищем.

За словами Шеррі Роллінз Вестін, президентки некомерційної освітньої організації Sesame Workshop, менше ніж 3% усієї гуманітарної допомоги інвестується в освіту і лише дрібна частина цієї кількості – на раннє навчання. «Спочатку ми думали, що діти не настільки вразливі до Covid-19, принаймні з позиції захворювання. Проте час минув, ми побачили, наскільки пандемія впливає на дітей. Для дітей до 5 років цей період – це все, що вони коли-небудь знали», – зазначила пані Вестін.

«Ми живемо у світі, де розвиток дітей раннього віку знаходиться у кризовій точці. Наразі у розвиток дітей не інвестують, відсутня політична увага до цього питання. Тому на 90-ту річницю бренду Lego ми оголошуємо конкурс», — зазначила Анн-Біргітте Альбректсен, генеральна директорка Lego Foundation. Вона сподівається, що фонд «Build a World of Play Challenge» залучить пропозиції та перспективні проєкти. «Це може бути технологічна інновація, яка покращить здоров’я сімей з маленькими дітьми, або план, як зробити міста безпечнішими, зеленішими, більш стійкими та «ігровими», або ідеї щодо зменшення стресу серед осіб, які доглядають дітей, або інновації у сфері допомогти в рівному доступі до освіти для дівчат чи для дітей з обмеженими можливостями тощо», — пояснила Анн-Біргітте Альбректсен.

Lego Foundation оцінюватиме кожну роботу на предмет доцільності, стійкості та впливу на спільноту, а також планує надалі тісно співпрацювати з переможцями конкурсу. П’ять заявок з найкращими ідеями отримають гранти, три отримають по 200 млн данських крон (22,6 млн фунтів стерлінгів), ще двоє – по 100 млн данських крон. Окрім того, 10 фіналістів отримають по 6,5 млн данських крон, щоб посилити свої плани та створити команду для впровадження своїх інновацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати