22 квітня 2019, 16:21

Корисні поради для найменування аудиторських фірм

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Як назвати аудиторську фірму, щоби її діяльність стала успішною? Ось що розповідають експерти з неймінгу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Стислість - одне з головних правил для присвоєння назви компанії. Назва фірми повинна бути лаконічною для легкого запам’ятовування і впізнаваності потенційними та наявними клієнтами. Слово з одного-двох складів краще, ніж довге складносурядне найменування.

Читайте також: "Психологічні прийоми впливу на результат перемовин, про які варто пам’ятати аудиторам".

Обираючи назву, слід подумати про своїх клієнтів - чи зможуть вони бодай згадати нафантазоване вами словосполучення. Воно повинно легко вимовлятися, не викликати сумнівів з приводу наголосу, бути милозвучним, мати однозначне написання. Якщо для назви слугує неіснуюче слово, його варто протестувати на адекватність сприйняття. Також важливо уникати двозначних виразів і слів, що викликають негативні асоціації.

Якщо є ймовірність розвитку бізнесу до міжнародного рівня, назва повинна бути приємною для іноземних клієнтів і партнерів та викликати в них позитивні емоції. Зокрема, можна взяти слово з інтернаціональним коренем, однак слід обов’язково перевірити його значення в країнах майбутнього партнерства. Непоганий варіант - вигадані милозвучні слова, абревіатури.

Крім цього, слід намагатися дистанціювати своє найменування від назв конкуруючих фірм, уникати подібності з відомими брендами. Часто трапляються назви аудиторських компаній, перша частина в яких рік заснування, а друга - слово "аудит". Клієнтам важко виокремити такі назви серед подібних, тому і вибір їх залежатиме від додаткових переваг та вартості пропонованих послуг, на що витрачається час і, можливо, ресурси. Отже, компанії з яскравими й незвичайними назвами матимуть більше шансів на залучення нових клієнтів.

Читайте також: "Особливості фірмового стилю аудиторських компаній диктують умови ринку B2B".

Також буде чудово, якщо назва фірми матиме стосунок до профілю її діяльності. Однак постійне використання слова "аудит" хоча і є прямою вказівкою на напрям діяльності, проте використовується більшістю наявних компаній. Тому про високу унікальність назви можна забути.

За інформацією ПАБУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати