30 грудня 2020, 14:16

Контакт-центр МОЗ опрацьовуватиме запити щодо виплат через смерть медпрацівників від COVID-19

Прес-служба МОЗ

Міністерство охорони здоров'я України спільно з Фондом соціального страхування відпрацювало механізм приймання та опрацювання контакт-центром МОЗ запитів щодо виплат, які здійснюються Фондом у разі захворювання або смерті медичних працівників через інфікування COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін врегулював освітній процес у закладах охорони здоров’я".

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Ми постійно вдосконалюємо і розширюємо перелік послуг, які можна отримати через наш контакт-центр. Відтепер медичні працівники, а також члени їх сімей можуть звернутися до контакт-центру для отримання оперативної інформації про стан розгляду їхніх заяв та здійснення таких виплат", - наголосив очільник МОЗ.

Максим Степанов також зазначив, що Міністерство охорони здоров’я провело робочу зустріч з Мінсоцполітики, Фондом соціального страхування, Державною службою з питань праці та ініціювало нормативно-правові зміни щодо удосконалення і спрощення процедури розслідування випадків смерті окремих категорій медичних працівників, які будуть винесені найближчим часом на розгляд уряду. Наразі ця постанова направлена від МОЗ на погодження іншим міністерствам.

Нагадаємо, Уряд схвалив Концепцію розвитку електронної охорони здоров’я до 2025 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати