21 травня 2020, 10:21

Комплексну послугу єМалятко запустили ще в 16 містах

Прес-служба Мінцифри

Відтепер сервіс єМалятко доступний для батьків новонароджених ще в 16 містах – Полтаві, Миколаєві, Ужгороді, Черкасах, Умані, Херсоні, Хмельницьку, Миргороді, Золотоноші, ЮжномуВолодимир-Волинському, Ковелі, Нововолинську, Каховці, Новій Каховці та смт Великій Олександрівці. Отримати послугу можна у відділах ДРАЦС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифри проводить обговорення законопроекту про віртуальні активи".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Тепер сервіс доступний у 31 місті України. Мапа точок доступу за посиланням.

"З січня 2020 року послугою єМалятко скористалися близько 6000 батьків. Щодня ми працюємо над тим, щоб сервіс був доступний для всіх батьків новонароджених. Невдовзі ми плануємо запустити надання комплексної послуги у всіх ЦНАП України. А до кінця року – єМалятко стане доступною онлайн на порталі Дія", – коментує Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації.

Зазначається, що для отримання комплексного сервісу батькам новонароджених необхідно звернутися до адміністратора ДРАЦС або ЦНАП в залежності від міста та мати з собою паспорти, податкові номери платників податків (за наявності) і медичну довідку про народження дитини. Після завершення карантину за послугою можна буде звернутися і до медпрацівника пологового будинку.

Нагадаємо, Мінцифри презентувало освітній серіал "Відкриті дані для бізнесу".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати