21 жовтня 2019, 18:43

Компанії й досі не довіряють роботам підготовку фінансової звітності, - дослідження

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Фінансові департаменти зарубіжних компаній не дуже охоче замінюють людей на роботів, якщо йдеться про підготовку фінансової звітності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "IESBA вкотре запропонувала внести зміни до Міжнародного кодексу етики".

Про це зазначають у ПАБУ.

Як показало дослідження Gartner, менше третини фінансових департаментів, які почали впроваджувати в себе роботизацію бізнес-процесів, використовують її для підготовки фінансової звітності. До такого висновку експерти дійшли на основі опитування понад 150 керівників бухгалтерських підрозділів, метою якого було визначити переваги роботизації бізнес-процесів в обліку.

"Попри те, що 88% керівників заявляють про намір впровадити роботизацію протягом року, ми постійно спостерігаємо нерішучість, коли йдеться про застосування роботизації в процесах підготовки фінансової звітності", - заявив Денніс Геннон (Dennis Gannon), віцепрезидент з досліджень фінансової практики Gartner.

При цьому пан Геннон додав, що фінансові департаменти, які все-таки зважилися на експеримент із впровадженням роботизації у фінансовій звітності та відзначили низку переваг. Наприклад, вдалося скоротити час на підготовку фінзвітності, зменшити кількість технічних помилок та вивільнити ресурс для розвитку основного бізнесу.

Нагадаємо, ОСНАД оприлюднив документи, пов’язані з проведенням перевірок контролю якості аудиторських послуг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати