02 серпня 2021, 16:28

Комітет ВРУ з питань євроінтеграції підтримав законопроєкт №5648 щодо державної допомоги

Пресслужба АМКУ

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу  надав позитивний висновок щодо законопроєкту "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання" та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення контролю та моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання" №5648.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ пояснив підстави надання ним рекомендаційних роз’яснень суб'єктам господарювання"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комітету 14 липня. У ньому взяли участь директорка Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги АМКУ Оксана Дягілєва та керівник проєкту ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги» Штефан Сабау. За результатами засідання народні депутати визнали законопроєкт таким, що не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням у сфері європейської інтеграції.  

«Таким чином початковий етап процесу підготовки законопроєкту № 5648 до першого читання успішно пройдено. І Антимонопольний комітет і проєкт SESAR повністю підтримують таку позицію парламентського комітету», - зазначила директорка профільного Департаменту АМКУ Оксана Дягілєва.

Водночас за її словами, Комітет з євроінтеграції звернув увагу на те, що окремі норми законопроєкту потребують додаткового обґрунтування. Тож АМКУ готовий долучатися до подальших обговорень та доопрацювання документу.

Нагадаємо, законопроєкт №5648 розроблено з метою приведення національного законодавства до правил контролю і моніторингу державної допомоги, що закріплені Угодою про асоціацію Україна-ЄС, а також удосконалення встановленого правового регулювання з метою ефективного функціонування системи контролю і моніторингу державної допомоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати