09 липня 2020, 12:49

Комітет ВРУ рекомендує ухвалити законопроект щодо передачі корпоративних прав в управління

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект щодо передачі корпоративних прав в управління.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет ВРУ розглянув понад 10 законопроектів щодо діяльності АМКУ та НАБУ".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, комітет розглянув Проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі корпоративних прав в управління" (№3435). Законопроектом пропонується продовжити строк для передачі посадовими особами акцій в управління у разі наявності в системі депозитарного обліку обмеження на здійснення операцій з акціями, а також не поширювати обмеження стосовно мінімальної суми договору про управління цінними паперами з одним клієнтом-фізичною особою на договори, що укладаються на виконання вимог ст. 36 Закону України "Про запобігання корупції".

Члени Комітету підтримали пропоновані зміни до законодавства і прийняли рішення рекомендувати ВРУ прийняли його за основу і в цілому.

Також був розглянутий Проект Закону "Про внесення змін до статті 36 Закону України "Про запобігання корупції" щодо врегулювання окремих питань передачі в управління корпоративних прав" (№3611). У результаті комітет прийняв рішення створити робочу групу і напрацювати узгоджений законопроект.

Крім цього, було розглянуто в порядку антикорупційної експертизи Проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції" (№3131), яким пропонується встановити механізм оподаткування доходів фізичних та юридичних осіб - власників та користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, який передбачає рівень сплати податків з доходу від використання таких земельних ділянок не нижче, ніж мінімальний розрахунковий податок (поставлене податкове зобов’язання).

Члени Комітету прийняли рішення, що законопроект відповідає вимогам антикорупційного законодавства і висловили рекомендацію у перехідних положеннях встановити норму, що застосування пропонованого податку відбувається із наступного періоду після набрання чинності Законом.

Нагадаємо, НАЗК затвердило перелік держорганів, в яких перевірить антикорупційну роботу.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати