14 вересня 2020, 17:44

Комітет ВРУ рекомендує прийняти в цілому законопроект про розвідку

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект про розвідку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді рекомендують прийняти законопроект про розширення прав чоловіків у догляді за дитиною".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, 14 вересня в режимі відеоконференції відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Зокрема, члени Комітету розглянули проект Закону про розвідку №2412-д і за результатами розгляду прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти його у повторному другому читанні та в цілому.

Народні депутати також розглянули проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" щодо військово-квартирної повинності для фізичних і юридичних осіб №3968.

Так, Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді включити законопроект до порядку денного четвертої сесії та рекомендувати за результатами розгляду законопроекту у першому читанні повернути його суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Нагадаємо, Раді рекомендують прийняти законопроект щодо прав суддів не визначати заставу.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати