29 вересня 2020, 9:49

Комітет ВРУ рекомендує прийняти в цілому законопроект про Бюро економічної безпеки

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді України прийняти в цілому законопроект про Бюро економічної безпеки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нардепи підтримали законопроект про покарання за воєнні злочини".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, під час засідання члени Комітету обговорили найбільш дискусійні питання законопроекту "Про Бюро економічної безпеки України" № 3087-д.

Як зазначається, проект розроблено з метою ліквідації податкової міліції, оптимізації структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері економіки, усунення дублювання їх функцій та створення Бюро економічних безпеки України з метою запобігання, попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених законом до їх підслідності.

Так, в результаті обговорень народні депутати підтримали рішення, що конкурсна комісія з відбору директора Бюро економічної безпеки має складатися з трьох осіб від Кабінету Міністрів України, трьох осіб від Ради національної безпеки і оборони, трьох осіб від Верховної Ради України (2 представника Комітету фінансів, податкової та митної політики та одна особа від Комітету з питань правоохоронної діяльності).

Також нардепи підтримали поправку, що директор Бюро економічної безпеки має мати вищу юридичну та/або економічну освіту, стаж роботи за спеціальністю не менше десяти років, досвід роботи на керівних посадах в органах влади, підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності не менше п’яти років, вільно володіє державною мовою і здатний за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем, станом здоров’я виконувати відповідні службові обов’язки.

Таким чином, за результатами обговорення, Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував ВРУ проект Закону "Про бюро економічної безпеки" № 3087-д прийняти в другому читанні та в цілому як закон з пропозиціями суб’єктів права законодавчої ініціативи та з урахуванням поправок.

Нагадаємо, ВРУ прийняла закон про розвідку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати