07 серпня 2015, 9:52

Комітет ВР з питань державного будівництва затвердив план на третю сесію парламенту

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування протягом третьої сесії Верховної Ради України VIII скликання планує розглянути більше 250 проектів законодавчих актів, повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Серед них – близько 60 проектів документів, щодо розгляду яких Комітет визначено головним.

Крім цього, Комітет передбачає підготувати і провести парламентські слухання на тему: "Про засади державної політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя", комітетські слухання на тему: "Удосконалення правового регулювання нагородної справи України", низку "круглих столів" з таких питань: "Проблеми і перспективи законодавчого регулювання служби в органах місцевого самоврядування", "Правовий і соціальний захист державного службовця в Україні", "Шляхи вдосконалення законодавства про органи самоорганізації населення", а також конференцію на тему: "Підвищення якості адміністративних послуг шляхом посилення впливу громадянського суспільства на державну політику у цій сфері".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Заплановано також слухання у Комітеті з питань реалізації законодавства про адміністративні послуги та його вдосконалення, які відбудуться у м. Вінниця.

Ряд питань буде розглянуто Комітетом в порядку контролю за виконанням законів, постанов Верховної Ради України, власних рішень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати