14 лютого 2022, 12:48

Комітет НААУ з незалежності правосуддя очолив Олексій Маловацький

Пресслужба НААУ

При НААУ створено новий дорадчий колегіальний орган – Комітет з питань незалежності правосуддя та судової влади. Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова призначила очільником нового комітету екс-заступника голови Вищої ради правосуддя Олексія Маловацького. Його заступником на новій посаді став екс-член ВРП Павло Гречківський.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НААУ пропонує Комісії з питань правової реформи посилити гарантії адвокатської діяльності"

Про це повідомляє пресслужба НААУ.

На комітет, відповідно до розпорядження, покладено завдання здійснювати аналітику поточного стану судочинства та судоустрою; узагальнення правозастосовчої практики у сфері судочинства, судоустрою та незалежності судової влади. Комітет може проводити тематичні публічні заходи, розробляти навчальні програми для підвищення кваліфікації адвокатів щодо практичних аспектів роботи органів судового врядування та самоврядування. Комітет уповноважений представляти свої напрацювання у комунікації з органами влади та суб’єктами законодавчої ініціативи.

Пріоритети роботи під час зустрічі обговорили Лідія Ізовітова та Олексій Маловацький, зосередившись на поточній проблематиці судової реформи, реалізації прав громадян на судовий захист тощо.

“Кожному має бути забезпечена можливість здійснення правосуддя як одного з основних принципів демократичної та правової держави. Правосуддя можливе лише у разі існування ефективних і спроможних судів, у яких судді  відчувають себе незалежними та захищеними. Ефективна реалізація права на судовий захист залежить від багатьох чинників системи судоустрою та судочинства. Фактор судової незалежності створює передумови для впевненості у можливості отримати справедливе та рівноправне ставлення з боку закону”,  – прокоментував Олексій Маловацький.

Детальна інформація про Комітет розміщена у підрозділі сайту НААУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати