11 серпня 2015, 17:06

КМДА рекомендує киянам підписувати акти прибирання для підвищення стандартів роботи ЖЕКів

Прес-служба КМДА

Практика підписання актів прибирання мешканцями поступово покращуватиме якість роботи комунальників і періодичність прибирання в будинках та дворах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це під час перевірки одного з ЖЕДівСоло м’янського району столиці заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

«Ми запровадили практику підписання актів прибирання ще в червні поточного року, і зараз проводимо перевірку, наскільки сумлінно комунальники виконують це доручення. Створена нами Житлово-комунальна інспекція міста Києва вибірково перевірила понад 200 будинків на предмет підписання таких актів. Кияни заслуговують на отримання послуг прибирання належної якості. І я б назвав нашу ініціативу документальним свідченням того, що послуга, за яку сплачують люди, надається. Я закликаю киян брати участь у контролі прибирання їхніх будинків і не соромитись як підписувати акт, якщо результат прибирання задовільний, так і телефонувати на 15-51, якщо прибрано погано», – сказав Петро Пантелеєв.

Перевірка відбулася в ЖЕД № 902 у Солом’янському районі. Цю дільницю обрали через те, що вона потрапила до антирейтингу найбільш незадовільних у столиці.

«Дільниці, які потраплятимуть до антирейтингів, ми перевірятимемо з особливою пильністю. Сьогодні є низка об’єктивних причин, які впливають не найкращим чином на роботу сфери ЖКГ, і на вирішення яких потрібен час, – це брак фінансування, низький професійний престиж. Але підвищити престиж професії ми зможемо лише гарною роботою та якісним сервісом для наших громадян», – підсумував заступник голови КМДА.

Звертаємо увагу мешканців міста на те, що порядок прибирання в житлових будинках визначено розпорядженням КМДА від 09.03.2011 р. № 307 «Про впорядкування надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в м. Києві», згідно з яким, необхідну періодичність прибирання визначають поверховість, площа будинку та інші фактори.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати