21 квітня 2015, 15:20

КМДА перевіряє скарги на масові вимагання у пологовому будинку №3

Прес-служба КМДА

У Київському міському пологовому будинку №3 почала працювати комісія Департаменту охорони здоров’я Київської міської держадміністрації. Про це повідомила виконуючий обов’язки директора Департаменту Алла Арешкович, інформує прес-служба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«На прийняття рішення щодо ґрунтовного аналізу фінансово-господарської діяльності цього пологового вплинули, в тому числі, скарги пацієнтів та негативні повідомлення в ЗМІ, звернення депутатів Верховної Ради та Київради. Наше завдання – ретельно вивчити ситуацію, дати оцінку діям керівництва та лікарів і прийняти управлінські рішення у випадку, якщо факти зловживань та непрофесійності матимуть місце», – наголосила вона.

Також у профільному Департаменті повідомили, що до складу комісії увійшли фахівці з фінансового аудиту, експертизи якості, акушерства та гінекології, депутати, члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Київської міської ради.

На переконання заступника голови КМДА Михайла Радуцького, корупція – це страшна хвороба суспільства, а корупція в медицині – це найбільш цинічний її прояв. Вимагати гроші у пацієнта, який довірив лікарю власне життя і здоров’я, може тільки абсолютно безпринципна людина.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати