16 грудня 2021, 19:04

Кім Кардашьян хоче стати адвокатом: зірка склала іспит з права

Кім Кардашьян подолала ще одну перешкоду у своєму прагненні стати адвокатом. Зірка склала іспит для студентів першого курсу юридичного факультету Каліфорнії. Вaby bar – одноденний іспит, необхідний для юристів-початківців у штаті, які не відвідували традиційну акредитовану юридичну школу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Машиніст у Японії подав до суду через штраф за хвилинну затримку потягу"

Про це повідомляє британська газета The Guardian.

«OMFGGGG, я склала іспит Вaby bar!!!!, – написала Кім Кардашьян своїм 70,7 млн підписників. – Для тих, хто не знає мого шляху в юридичній школі, знайте, що це було нелегко». Проходження тесту, більш відомого як baby bar, означає, що Кардашьян зможе продовжити навчання на юридичному факультеті та пізніше матиме можливість скласти повний іспит.

кірдашян

                    (допис Кім Кардашян у Твіттері)

У 2019 р. вона розповіла, що навчається на юриста за програмою, під час якої майбутні адвокати здобувають знання під наглядом досвідченого юриста або судді. Каліфорнія є одним з небагатьох штатів, де є така програма та іспит baby bar.

Інформації про успішність іспиту, який Кім Кардашьян склала 26.10.2021 р., ще не було. Проте попередній іспит у червні склали лише 21%. Адвокатура штату Каліфорнія заявила, що результати іспиту є конфіденційними, тому спільнота не може підтвердити, склала зірка іспит чи ні.

Батько знаменитості Роберт Кардашян був у команді захисту О.Є.Сімпсона під час судового процесу про вбивство у 1995 р. Кім Кардашян пояснила, що хоче стати адвокатом, щоб працювати над реформою кримінальної юстиції. Вона навчається під наглядом адвокатів Ерін Хейні та Джесіки Джексон, яким Кардашьян подякувала у Twitter, сказавши, що вони брали її з собою на судові засідання, щоб спостерігати за їхніми виступами в суді.

Кардашьян також зазначила, що вона вже тричі провалювала іспит. Тому цей раз був її останньою можливістю. Каліфорнія зазвичай дозволяє людям складати іспит для студентів першого курсу юридичного факультету лише тричі, але кожному, хто провалив іспит у червні 2020 р., штат дав додаткову спробу через пандемію Covid.

«Я дуже радий за неї. Вона старанно працювала над цим вже два роки. Це непростий іспит», — прокоментував Стів Каландрілло, професор права Вашингтонського університету, який допомагав зірці підготуватися до іспиту через Zoom.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати