30 липня 2021, 14:29

КАС ВС розпочав розгляд справи про оскарження утворення військово-цивільної адміністрації у Слов’янську

Пресслужба ВС

29 липня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розпочав слухання справи № 9901/252/21 за позовом Донецької регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – за життя», яка просить скасувати Указ Президента України від 26 травня 2021 року № 210/2021 «Про утворення військово-цивільної адміністрації», відповідно до якого утворено Слов’янську міську військово-цивільну адміністрацію Краматорського району Донецької області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС опублікував черговий щомісячний огляд актуальної судової практики КЦС ВС за червень 2021 року"

Про це повідомляє пресслужба ВС.

Під час судового засідання колегія суддів КАС ВС заслухала низку клопотань позивача.

За результатом їх розгляду Верховний Суд задовольнив клопотання позивача та витребував у Головного управління Національної поліції України в Донецькій області інформацію про те, чи у 2021 році мали місце в м. Слов’янську Донецької області кримінальні чи будь-які інші правопорушення або надзвичайні ситуації,  пов’язані з діями незаконних збройних формувань, що діють у тимчасово непідконтрольних районах Донецької та Луганської областей, та проведенням операції Об’єднаних Сил.

Верховний Суд також постановив ухвалу про відмову в задоволенні клопотання позивача про забезпечення позову шляхом заборони голові Донецької обласної державної адміністрації, керівнику обласної військово-цивільної адміністрації призначати керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації до  набрання законної сили судовим рішенням у зазначеній справі. Ухвала суду може бути оскаржена до Великої Палати Верховного Суду протягом 15 днів з дня її постановлення.

Наступне судове засідання призначено на 12:00 30 вересня 2021 року.

Повідомляємо, що позовна заява Донецької регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» у цій справі надійшла до Верховного Суду 25 червня 2021 року. Ухвалою від 30 червня 2021 року відкрито провадження у справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати