16 листопада 2020, 17:00

КАС ВС розглянув позов нардепа щодо згоди ВРУ на притягнення його до кримінальної відповідальності

Прес-служба Верховного Суду

Верховний Суд повністю відмовив у задоволенні позовних вимог Ярослава Дубневича щодо визнання протиправними та скасування постанов Верховної Ради України про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності, затримання та арешт як народного депутата України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КЦС ВС роз’яснив підстави та умови перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Таке рішення ухвалила колегія суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду сьогодні, 16 листопада 2020 року, розглянувши у відкритому судовому засіданні позовну заяву Ярослава Дубневича до Верховної Ради України, третя особа – Офіс Генерального прокурора України.

Як зазначається, позивач 30 квітня 2020 року звернувся до Верховного Суду як суду першої інстанції з позовом, у якому просив визнати протиправними та скасувати постанови Верховної Ради України від 31 жовтня 2019 про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності (№ 256-IX), на затримання (№ 257-IX), на обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (№ 258-IX).

Повний текст судового рішення буде виготовлено протягом п’яти днів.

Рішення може бути оскаржено до Великої Палати Верховного Суду.

Нагадаємо, КЦС ВС застосував доктрину venire contra factum proprium у спадковій справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати