07 вересня 2020, 13:52

Кабмін врегулював механізм доплат медичним працівникам

Прес-служба МОЗ

На позачерговому засіданні Кабінет Міністрів прийняв подану МОЗ постанову, яка врегульовує механізм доплат до оплати праці медичних працівників, які нараховуються з вересня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ подало пропозиції Мінфіну суттєво збільшити витрати на програму медичних гарантій".

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степановзазначає прес-служба МОЗ.

"Щоб медичні працівники якнайшвидше отримали доплати, необхідно було терміново ухвалити рішення щодо порядку реалізації передбачених для цього 5,9 млрд грн. Сьогодні на засіданні КМУ було визначено, у який саме спосіб лікарі отримають цю доплату. Одразу після публікації постанови, лікарні зможуть укласти угоди і до кінця вересня почнуть отримувати ці кошти та виплачувати їх своїм медичним працівникам", - наголосив очільник МОЗ Максим Степанов.

У МОЗ нагадали, що доплати лікарям передбачені у розмірі 70% від посадового окладу, розрахованого за найвищим 14-м тарифним розрядом ЄТС, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей - у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, молодшим медичним сестрам - у розмірі 25% мінімальної заробітної плати.

Окрім того, на засіданні Уряду було прийнято постанову МОЗ щодо затвердження переліку спеціалізованих організацій, через які відбувається закупівля деяких лікарських засобів.

Нагадаємо, за лікування немовлят медичні заклади отримали від НСЗУ понад 500 млн грн.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати