26 травня 2022, 10:02

INTEGRITES взяла участь у заповненні анкети-опитувальника на вступ України до ЄС

INTEGRITES

Юристи INTEGRITES долучилися до заповнення опитувальника Єврокомісії, що є складовою частиною моніторингу Європейським Союзом готовності України набути статус кандидата у члени.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "INTEGRITES виступила юридичним радником компанії з постачання спецобладнання для АЕС на суму 2 млн євро"

Подача відповідей просуває офіційний запит Держави Україна стати членом ЄС, розгляд якого можуть пришвидшити через повномасштабну військову агресію російсько-білоруського союзу проти України, розпочату раніше цього року. 

Команда працювала над проєктом на засадах pro bono під керівництвом партнера Олега Загнітка і містила також старшого юриста Юрія Корчева, помічника юриста Юлію Ковальчук та асистента практики Наталію Пташник.   

Олег Загнітко, партнер: «Це унікальна можливість для нашої команди долучитися до історичного етапу на шляху України до європейської родини. Ми твердо переконані, що переговори про приєднання до ЄС є визнанням внеску українського народу до безпеки та добробуту континенту, відображеного у війні, що триває з 2014 року». 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати