20 січня 2020, 14:16

Індекс сприйняття корупції-2019. Що покаже рік боротьби з корупцією в Україні та світі?

Transparency International Ukraine

 23 січня 2020 року о 07:01 за київським часом глобальний антикорупційний рух Transparency International оприлюднить Індекс сприйняття корупції / Corruption Perceptions Index 2019. Це одне з найвідоміших і найбільш довгоочікуваних досліджень у світі, яке вимірює сприйняття корупції в державному секторі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна оскаржила рішення ЄСПЛ щодо закону про люстрацію".

Протягом п’яти років Україна додала +7 балів у рейтингу. Це перші результати реформ – від запуску антикорупційних органів, інноваційних електронних сервісів та більш «чистих» від хабарів стосунків бізнесу та держави.

«Індекс сприйняття корупції особливий тим, що він показує різні точки зору на корупцію у публічному секторі — від представників бізнесу та топкерівників до експертів міжнародних організацій, які вивчають цю проблему, — пояснює виконавчий директор ТІ Україна Андрій Боровик. — Понад тим, СРІ охоплює більше країн, ніж будь-яке інше дослідження і надає зважену та збалансовану оцінку рівня корупції. У тому числі — і коли йдеться про країни з різними політичними режимами».

(для перегляду натисніть на зображення)

СРІ. Які результати матиме Україна

Чи вдасться Україні у 2019-му бути не гіршою за сусідів? Чи вплине на бали України ігнорування владою більшості рекомендацій Transparency International Ukraine? Та які тенденції у світовій боротьбі з корупцією – негативні чи обнадійливі – загалом продемонструє CPI-2019? Відповіді дізнаємося вже у четвер, 23 січня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати