22 квітня 2021, 10:42

«Ілляшев та Партнери» закрили угоду з продажу 49,99% у агрохолдингу Golden Sunrise Agro

«Ілляшев та Партнери»

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» супроводжувала угоду з продажу латвійською компанією Lu Invest 49,99% у агрохолдингу Golden Sunrise Agro. Покупцем частки виступила компанія Unagro Finance Limited (Кіпр), яка до того володіла 50,01% агрохолдингу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Команда корпоративної практики «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Євгена Соловйова консультувала Lu Invest при проведенні переговорів та супроводжувала підготовку документів для угоди, яка була укладена в Україні і підпорядкована праву штату Нью-Йорк, США, із залученням латвійського Swedbank у якості ескроу-агента при здійсненні розрахунків.

Проект реалізований у співпраці з PwC Legal Latvia.

Агрохолдинг Golden Sunrise Agro заснований у 2006 році. Компанія є засновником сільськогосподарських компаній «Латагроінвест», «Орількалатінвест», «Укрлатагро», «Агролатінвест», «Агротоп», елеваторів «Власівський мірошник» та «Сорочанський мірошник». Земельний банк агрохолдингу становить близько 32 000 га, місткість елеваторів — близько 160 000 тон. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати