18 квітня 2024, 17:11

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну сірників з Республіки Індія та Пакистану

Ілляшев та Партнери

Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, що представляє інтереси ТОВ «Українська сірникова фабрика», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну сірників походженням з Республіки Індія та Пакистану.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За результатами розгляду скарги ТОВ «Українська сірникова фабрика» Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі рішенням від 12.04.2024 року № АД-559/2024/441-01 порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з Республіки Індія та Пакистану, що має наступний опис: сірники, призначені для використання в побуті, що класифікуються за кодом УКТ ЗЕД 3605 00 00 00.

«Внаслідок масового демпінгового імпорту продукції з Індії та Пакистану в «Української сірникової фабрики» – єдиного вітчизняного виробника сірників – впали доходи від реалізації товару, зменшилась рентабельність і, як наслідок, вже скоротилась чисельність персоналу, наголосила Олена Омельченко. Cитуація на підприємстві критична, її може врятувати лише застосування попередніх антидемпінгових мит. Це дозволить зберегти робочі місця в Україні. Ми розраховуємо, що найближчим часом Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розгляне питання про застосування попередніх заходів».

За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт в Україну сірників з Індії та Пакистану з метою відновлення справедливої конкуренції та захисту національного виробника від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування триватиме до 12 місяців. 

ТОВ «Українська сірникова фабрика» заснована у 1995 році, виробничі потужності підприємства розташовані у Рівненській області. Проектна потужність фабрики — 630 мільйонів коробок сірників на рік. Продукція підприємства постачається в усі регіони України та за її межі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати