12 червня 2020, 18:01

Громадяни, які виїжджають за кордон на ПМЖ, зобов’язані подати декларацію про майновий стан

ГУ ДПС у Луганській області

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли про обов’язок громадян України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, щодо подання до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації декларації про майновий стан і доходи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Змінено норми законодавства щодо нарахування та сплати ЄСВ".

"Це необхідно зробити не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду. Декларація подається за три останні звітні податкові періоди (у разі наявності невиконаного обов'язку з подання) та за звітний період поточного року (з початку поточного року до строку, на який припадає день подання такої декларації)", - ідеться у повідомленні.

Так, перевірка контролюючим органом здійснюється протягом 30 календарних днів після надходження такої декларації. У разі відсутності податкових зобов’язань платнику податку видається відповідна довідка.

Довідка про сплату або відсутність податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур. Довідка дійсна протягом 60 календарних днів з дати її видачі.

Як зазначається, обов’язок щодо подання податкової декларації платниками податку-резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1243 "Про порядок видачі довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку".

Нагадаємо, Держмитслужба запустила новий офіційний вебпортал.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати