06 липня 2015, 11:51

ГПУ оголосила про підозру синові екс-голови Апеляційного суду Києва

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Слідчий Генеральної прокуратури України оголосив про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 4 ст. 27 (види співучасників), ч. 2 ст. 376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду), ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) КК України Д. Чернушенку - синові голови Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенка, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Наразі готуються документи для звернення до слідчого судді з клопотанням про обрання йому міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, слідчими Генеральної прокуратури України спільно з працівниками СБУ 02 липня 2015 року в порядку ст. 208 КПК України затримано автора SMS-повідомлень, який є сином голови Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенка. У вказаних SMS-повідомленнях містились вказівки про прийняття рішень у судових справах, що розглядаються Апеляційним судом м. Києва. Надалі А. Чернушенко вчиняв втручання в автоматизовану систему документообігу суду «АСЕД Апеляція» з метою штучного розподілу справ та визначення себе головуючим чи суддею у складі колегії, яка розглядає вказану справу, щоб мати змогу постановляти завідомо неправосудні рішення (ухвали).

Окрім цього, сьогодні, 3 липня 2015 року, за клопотанням слідчого Генеральної прокуратури судом надано дозвіл на затримання та доставку до суду судді Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенка для розгляду клопотання про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати