23 січня 2023, 13:01

Google планує навчити до 10 000 українців працювати з хмарними технологіями

Пресслужба Мінцифри

Велика кількість українців вже отримали знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями за підсумками першого потоку навчання програми "Розвивайте кар’єру з Google Cloud". Тепер стартує другий потік програми, повідомила в Telegram пресслужба Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра запустила бета-тест обміну лампочок у Дії".

У міністерстві повідомили, що до кінця 2023 року Google планує навчити до 10 000 українців працювати з хмарними технологіями, що допоможе продовжувати цифрову трансформацію України та вивести її на новий рівень.

Участь можуть взяти ІТ-фахівці та розробники, які хочуть розвивати свої навички та кар’єру у сфері хмарних технологій, студенти або нетехнічні фахівці, які працюють з даними (економісти, фінансисти, бізнес-аналітики, продуктові менеджери, маркетологи тощо). Англійська мова на розмовному рівні є одною з головних вимог.

Старт навчання 1 лютого 2023 року. Реєстрація – за посиланням.

Що отримають учасники:

  • 60 днів безкоштовного доступу до всіх курсів на платформі Google Cloud Skills Boost;

  • практичний досвід світового рівня, здобувши бейджі навичок Google Cloud (Google Cloud skill badges). Бейджі навичок підтверджують наявність у спеціалістів знань та практичного досвіду роботи у хмарі, що допоможе у розвитку кар'єри у сфері хмарних технологій;

  • індивідуальні напрями навчання, у тому числі з фокусом на машинне навчання та роботу з даними. Під кожен напрям є контент, який поєднує онлайн-курси за запитом та практичне навчання;

  • нагороди за три й більше отриманих бейджів навичок;

  • безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит Google Cloud за 12+ бейджів навичок отриманих протягом перших двох потоків програми;

  • зустрічі з фахівцями з хмарних технологій щодо підготовки до міжнародної сертифікації Google Cloud та карʼєрними консультантами. 

Інформаційними партнерами програми є Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати