06 липня 2020, 15:42

ГО "Юридична сотня" проведе онлайн-вебінар щодо пільг на освіту для ветеранів

ГО "Юридична сотня"

Минулої п'ятниці Верховна Рада дозволила вступ без ЗНО для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій. В соціальних мережах це викликало високий запит на інформацію, стосовно існування подібних пільг для ветеранів російсько-української війни та їх дітей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


107225983_3366011753430342_8783297433701888316_n

Щоб відповісти на ці запитання, юристи ГО "Юридична сотня" проведуть онлайн-вебінар на своїй сторінці у Facebook, де учасники дізнаються про:

- пільги на освіту для дітей загиблих військовослужбовців;

- пільги на освіту для ветеранів;

- в чому суть змін для дітей з ОРДЛО;

- як карантин вплинув на порядок вступу?

- юристка відповість на ваші додаткові запитання в прямому ефірі.

Вебінар відбудеться сьогодні, 6 липня, о 16:00 на сторінці у Facebook за посиланням.

Запис ефіру відразу буде доступний на сторінці у Facebook. Після закінчення вебінару, учасникам надішлють основні тези.

0
0

Останні коментарі

ЯК Я Отримав мою позику від цієї ВЕЛИКОЇ КОМПАНІЇ Привіт, мої дорогі люди, я Лінда Макдональд, яка зараз проживає в Остіні Техас, США. Наразі я вдова з трьома дітьми, і я застрягла у фінансовій ситуації у квітні 2020 року, і мені потрібно було рефінансувати та оплатити рахунки. Я намагався шукати позики у різних кредитних фірм як приватних, так і корпоративних, але ніколи не мав успіху, і більшість банків відмовилися від мого кредиту, не повні здобичі тих шахраїв там, які називають їх позикодавцями, вони все це афера, все, що вони хочуть, це ваше гроші, і ви більше не почуєте від них, що вони мені це зробили двічі, перш ніж я зустрівся з містером Девідом Уілсоном, найцікавіша частина цього полягає в тому, що моя позика була передана мені протягом 74 годин, тому я радимо вам звернутися до містера Девіда, якщо Ви зацікавлені в отриманні позики, і Ви впевнені, що зможете повернути йому вчасно, Ви можете з ним зв’язатись електронною поштою ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Без кредитного чека, жодного прихильника із лише 2% процентною ставкою та кращими планами погашення та графік, якщо вам потрібно зв’язатися з будь-якою фірмою з посиланням на забезпечення кредиту без застави, то сьогодні зверніться до містера Девіда Уілсона щодо отримання вашої позики. Вони пропонують всі види кредитів. Короткостроковий кредит (5_10років) Довгострокова позика (20_40) Позика на медіа-термін (10_20) Вони пропонують як кредит Позика на житло ............., Бізнес-позика ........ Боргова позика ....... Студентська позика .........., Кредит на стартап бізнесу Бізнес-кредит ......., позика компанії .............. тощо Електронна ....... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)

Додати коментар

Відмінити Опублікувати