26 березня 2015, 15:24

Генпрокурор відсторонив від виконання обов’язків чотирьох керівників

Генеральна прокуратура України

Генеральний прокурор України відсторонив від виконання обов’язків чотирьох працівників Генпрокуратури, в тому числі, заступника генпрокурора О.Баганця, повідомляє прес-служба ГПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як ідеться у повідомленні, наказом Генерального прокурора України Віктора Шокіна від 25 березня 2015 року відсторонено від виконання обов’язків на час службового розслідування:

- заступника Генерального прокурора України О.В.Баганця

- начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України І.В.Щербину

- старшого слідчого в особливо важливих справах п’ятого слідчого відділу з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України А.В.Мороза

- заступника начальника другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури Ю.С. Ковтуна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати