12 серпня 2019, 14:52

Гендерний склад судів та судової адміністрації України

Судова влада України

За даними звіту, з 30 284 суддів та працівників апаратів, які станом на 1 липня 2019 року працюють у місцевих та апеляційних судах України, 75% (22 733 осіб) жінок та 25% (7 551) чоловіків. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: Суддівське різноманіття по-англійськи: офіційні дані

На виконання наказу ДСА України від 25 травня 2018 року № 265 на підставі інформації з програми "Кадри WEB" здійснено узагальнення ґендерного складу апеляційних та місцевих судів України, Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь станом на 1 липня 2019 року, що розміщено на офіційному сайті ДСА України в окремій підрубриці "Гендерна статистика".

"Державна судова адміністрація України усвідомлює важливість ґендерної статистики та ґендерного аналізу для інкорпорування комплексного ґендерного підходу в судочинство. Статистичні дані про представництво жінок і чоловіків у судах, особливо на керівних та адміністративних посадах,  необхідні для отримання релевантної  інформації про ґендерну збалансованість судової системи", - наголошується у офіційному повідомленні ДСА України. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати