12 лютого 2020, 11:06

FRC посилює функцію регуляторного нагляду

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Рада з фінансової звітності Великобританії (Financial Reporting Council, FRC) планує повністю переглянути виконання функції нагляду, аби пришвидшити хід розслідування злочинів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Яку саме інформацію мусить надавати клієнт аудитору?".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, для прискорення розслідування та виконання рішень у справах FRC збільшить кількість адвокатів та бухгалтерів-криміналістів та розширить свої права в ході розгляду справ з метою швидкого прийняття рішення щодо відкриття виконавчого провадження. Стратегія регулятора на 2020-2021 рр. має на меті втілити в життя запропоновані експертом Кінґманом зміни, зокрема, створення Органу з питань аудиту, звітності та управління.

Як зазначається, FRC планує найняти понад 100 працівників, що призведе до збільшення податкових виплат з 41,2 до 47,2 млн фунтів стерлінгів. Крім цього, кількість перевірок якості аудиту та корпоративної звітності буде збільшено на 25%, а "великій четвірці" доведеться розділити функцію моніторингу діяльності аудиторських фірм зі своїми конкурентами.

Джонатан Топмсон (Jonathan Thompson), генеральний директор FRC, зауважив: "Ця стратегія передбачає створення більш впевненого регулятора, який здійснює моніторинг та своєчасно притягує компанії до відповідальності. До трансформації FRC в Орган з питань аудиту, звітності та управління я рішуче налаштований використати наші повноваження повною мірою для вирішення проблем корпоративного управління. Крах великої компанії має значний вплив не тільки на інвесторів, але й на працівників та суспільство загалом".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати