26 березня 2020, 15:46

Фонд соцстраху здійснюватиме виплати за лікарняними за розширеним переліком страхових випадків

Фонд соціального страхування України

На період карантиу  Фонд соціального страхування України здійснюватиме виплати за листками непрацездатності за розширеним переліком страхових випадків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні запрацював оперативний штаб з протидії поширенню коронавірусу"

Про це повідомляє Фонд соціального страхування України.

Зазначається, що наразі Міністерством охорони здоров’я, Міністерством соціальної політики та ФССУ готуються зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455. Змінами буде визначено порядок видачі лікарняних листків особам на період перебування їх у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій.

Фінансування матеріального забезпечення і страхових виплат за загальними підставами також продовжується у штатному режимі.

(Для перегляду натисніть на зображення)

sozstrah_25_2

PM513image002

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати