26 березня 2020, 15:27

В Україні запрацював оперативний штаб з протидії поширенню коронавірусу

Урядовий портал

Заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко очолюватиме штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня. Штаб буде працювати у цілодобовому режимі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Арсен Аваков: поліція забезпечить примусову госпіталізацію інфікованих коронавірусом".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Сьогодні вранці відбулось розгортання штабу, на якому Віктор Ляшко провів перше засідання та доручив всім головам Державних адміністрацій, сьогодні до 16:00, створити такі штаби в областях, які співпрацьовуватимуть з центральним штабом, організувати роботу та визначити керівників", - зазначається уповідомленні.  

Також, під час засідання було призначено представників органів державної влади, які будуть залучені до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Наразі це МОЗ, ДСНС, Мінрегіон, Нацполіція та Держприкордонслужба. Але за необхідністю, цей список будо доповнюватись відповідно до поставлених завдань.

Крім того, повідомлено про розроблені МОЗ рекомендації щодо дезінфекції, індивідуального захисту працівників, для громадського транспорту та закладів громадського харчування, які продовжують працювати. І вже сьогодні головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко затвердить їх відповідною постановою.

Також, Віктор Ляшко разом з МВС провів селекторну нараду з керівниками обласних структурних підрозділів МВС та обласними санітарними лікарями. На нараді був розроблений спільний план дій та обговорені питання про самоізоляцію осіб, які підписали інформовану згоду на неї та про встановлення медико-санітарного нагляду за такими людьми, питання співпраці, а також про дотримання умов самоізоляції та контролю співробітниками нацполіції.

Нагадаємо, в Україні запроваджено режим надзвичайної ситуації та продовжено карантин до 24 квітня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати