27 лютого 2024, 10:04

ФДМУ отримав контроль над 97,5% акцій Запорізького алюмінієвого комбінату

Пресслужба ФДМУ

Фонд державного майна України розширив контроль над Запорізьким виробничим алюмінієвим комбінатом. За рішенням Вищого антикорупційного суду, 29,54% акцій заводу, якими мав право розпоряджатися російський олігарх Дерипаска, перейшли в управління Фонду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВП ВС визначила, чи є реорганізація орендаря у спосіб виділу підставою для розірвання договору оренди земельної ділянки"

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Раніше ФДМУ вже володів 68% акцій заводу. Таким чином, загальна частка акцій в управлінні Фонду зросла до 97,5%.

"Це черговий крок до того, аби російське майно в Україні працювало на українську економіку, а не на ворога", – підкреслив голова ФДМУ Віталій Коваль. Він також зазначив, що Фонд продовжує роботу з санкційними активами з метою їх максимального використання для підтримки Сил оборони.

Олег Дерипаска – російський олігарх, який контролює "РУСАЛ", одного з найбільших світових виробників алюмінію. Також йому належить промисловий конгломерат "Російські машини", до якого входить "Військово-промислова компанія" – великий постачальник озброєння та військової техніки для російських збройних сил.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати